مشاوره روانشناسی خارج از کشور

مشاوره روانشناسی خارج از کشور،مرکز مشاوره رسش با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی با همکاری اساتید برجسته دانشگاه و متخصصان مجرب روانشناسی و مشاوره آماده ارائه خدمات تخصصی مشاوره به صورت انلاین یا صوتی برای ایرانیان خارج از کشور هستن.

با توجه به هزینه های مشاوره بسیار بالای مشاوره و رواندرمانی در خارج از کشور و همچنین نبود مشاور به زبان مادری و‌همزبان که یکی از مهم ترین ملاک های انتخاب مشاور و روانشناس است،

ایرانیان مقیم خارج از کشور می توانند بیشترین بهره را از مشاوره آنلاین روانشناسی در مجموعه رسش داشته باشن.برای شناخت بیشتر درباره ویژگی های روانشناسان رسش کلیک کنید.

 

مزایای مشاوره روانشناسی آنلاین برای ایرانیان خارج از کشور

مشاوره روانشناسی خارج از کشور

۱_امکان مشاوره آنلاین روانشناسی با زبان مادری

دریافت مشاوره از روانشناس برای مهاجران به زبانی غیر از زبان اصلی به سختی و با کارایی کمتری انجام می‌گیرد. به خصوص با توجه به در هم‌تنیدگی زبان با فرهنگ، مشاوره به زبان مادری کارآیی به مراتب بهتری دارد.

 

۲_ امکان مشاوره با روانشناس با فرهنگ مشترک

در روانشناسی، درک متقابل بین روانشناس و مراجع منجر به دریافت نتیجه مطلوب می‌گردد. فرهنگ مشترک در این درک متقابل نقشی حیاتی دارد

 

3_امکان مشاوره با روانشناسان به نام ایرانی

کیفیت کار روانشناسان ایرانی حاضر در کشور در برخی موارد قابل قیاس با روانشناسان ایرانی دیگری که در کشورهای دیگر زندگی می‌کنند نیست.

 

۴_هزینه به مراتب کمتر در مقایسه با مشاوره حضوری

هزینه مشاوره حضوری روانشناس در کشورهایی مانند آمریکا یا کانادا در بازه جلسه‌ای 70 تا 150 دلار است که در مجموعه رسش با مناسب ترین قیمت میتوانید بهترین مشاوره‌ رو‌انجام بدین

بیشتر بخوانید
ترس‌های ذهنی

 

۵_ حل مشکل دسترسی به روانشناسان

با وجود فعالیت برخی روانشناسان ایرانی در کشورهای دیگر، هنوز تعداد روانشناسان در این کشورها به میزان مورد نیاز نیست و ممکن است در پیدا کردن و مراجعه حضوری دچار مشکل شوید، در حالی که با پیشرفت تکنولوژی این مشاوره به صورت آنلاین هم قابل ارائه است.

 

۷_صرف وقت کمتر برای رفت‌وآمد

در مشاوره آنلاین چه برای خود فرایند مشاوره و چه برای دریافت وقت و هماهنگی جلسه نیاز به مراجعه حضوری ندارید و می‌توانید در منزل یا محل کار خود این خدمات را دریافت نمایید.

مشاوره روانشناسی خارج از کشور

شما عزیزان میتوانید با شماره گیری این شماره 00982188970494وقت مشاوره خودتونو ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *